Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Enemy (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: Enemy Čas: 2019-11-02 08:16:18 Titulek: Pozor robot
Web: neuveden Mail: neuveden
Možná by měl urza místo zaškrtnutí políčka "nejsem robot" dát "nejsem podvodník"
Autor: Enemy Čas: 2019-09-23 09:44:06 Titulek: Re: Sníst koláč a mít ho [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
s tím souhlasím "zatím" máme smůlu :)
Autor: Enemy Čas: 2019-09-23 09:04:44 Titulek: Re: Sníst koláč a mít ho [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
no společnost byla taková, bohužel... co by vyřešil zákaz diskriminace?? sice by ho na školu přijaly, ale třeba by ho nenechali vystudovat.. šikanovali by ho atd.. pokud je společnost takhle nastavená a je v ní prostě víc rasistů tak holt má takový člověk smůlu... Podle mě pro něj bylo lepší se na takovou školu nedostat než tam strávit několik let šikany a buzerace a nakonec by mu stejně ten diplom nedali...
Autor: Enemy Čas: 2019-09-23 08:59:38 Titulek: Re: Sníst koláč a mít ho [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
ne já chci říct, že takovej černoch neví kde mu do jídla naplivou a kde ne...
Autor: Enemy Čas: 2019-09-23 08:39:52 Titulek: Re: Sníst koláč a mít ho [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
A co ve společnosti kde sice všichni nesnáší černochy, ale zákon říká že je musí mít všichni rádi. Takovýmu černochovy v hospodě do jídla naplivou, je paráda že ho tam obsloužili akorát nevím jak si pochutná s vědomým, že mu tam personál dal i něco navíc.... To je ta ochrana? To že je něco nařízený zákonem ještě neznamená, že se těm lidem nebudou dělat špatný věci... Myslí že i takovej černoch by byl radši kdyby věděl, že v týhle hospodě ho nikdo nechce a radši šel jinam, než jíst jídlo s obsahem tělních tekutin personálu...
Autor: Enemy Čas: 2019-09-17 13:31:09 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
podle mě, se člověk jako svině nebo dobrák musí narodit, to nejde že si během života řekne a teď už budu dobrák :-D lidi co jsou svině to tak mají v povaze, oni si někdy ani neuvědomují že jednají třeba nemorálně, že svým jednáním ublíží a nebo do jaké míry ublíží.. ne každej muže být manažer velkýho korporátu, na to musí mít člověk povahu, slušní jsou většinou blbci :-D a nemyslím to zle prostě slušnej člověk se radši bude mít blbě než aby udělal nějakou levárnu a plně si to uvědomuje ale jeho nějaký vnitřní přesvědčení mu to nedovolí. Má na to samozřejmě vliv i výchova, když dítě od malička vidí jak jeho rodiče podělávají co se dá tak to pravděpodobně bude taky dělat a naopak.... takže takový ty řeči byl jsem svině ale už nejsem se mi fakt libí a musím se smát protože v životě jsem tohle slyšel mockrát a nikdy to pravda nebyla ...
Autor: Enemy Čas: 2019-09-17 13:20:37 Titulek: Re: Chyba ve filmu [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Totalitní systém se OBVYKLE! charakterizuje těmito rysy: to asi nebudeme považovat za přesnou definic ale její nějaký výcuc autora který si pod pojmem totalita představuje jen to co se mu nelíbí... státem vynucovaná ideologie (indoktrinace školství) = ano ve škola nás učí k demokracii a jejímu uctívání cokoliv jinýho je špatný a o demokracii se nediskutuje ani nekritizuje..... omezení svobody projevu, včetně autocenzury (lidé se obávají vyslovit názor) = ano napište na internet že padlý český vojaci jsou vám ukradení že jsou to jen žoldaci a dobře jim tak a skončíte s trestním oznámením.(ano to se stalo)...výchova k udavačství = účtenkovka, nahlaš souseda kterýmu se kouří z komína atd....zákaz držení zbraní občany = dost se za to v poslední době lobuje... jediná strana ovládající státní aparát = to u nás neplatí.... policejní kontrola a sledování občanů včetně používání mimosoudní represe a zastrašování = tak to u nás jede v dost velký míře....postih oponentů a jejich potomků (znemožnění vzdělání, zaměstnání, aktivity sociální, publikační, až po uvěznění),
likvidační sankce vůči médiím, které by umožnily publikaci názorů oponentů = u nás neplatí.... centrální řízení státu, omezení pravomocí menších samosprávních celků = v jisté míře platí ....omezení pohybu vlastních občanů, zejména do zahraničí, až po uzavření hranic = u nás neplatí.... monopol na prostředky masové komunikace = do jisté míry u nás.... takže pokud berete wikipedii jako studnici vašich vědomostí a definici z ní jako bernou minci tak i v ní najdeme znaky které se u nás dějí... samozřejmně čekám komentář typuje že nenaplňuje všechny znaky takže to není totatila a podobný nesmysli... a pořád čekám na přesnou definici totality...
Autor: Enemy Čas: 2019-09-17 09:46:26 Titulek: Re: Chyba ve filmu [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Totalita je totalitní vláda .. v severní Koreji je navíc diktatura... Definuj totalitu..
Autor: Enemy Čas: 2019-09-16 10:10:25 Titulek: Re: Chyba ve filmu [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Ono se klidně může stát, že jednou až bude anarchokapitalismu opravdu mezi lidmi rozšířený a bude se o něm mluvit o dost víc, tak ho prostě stát zakáže. Myslím, že i Urza párkrát mluvil o tom, že byl na PČR podávat vysvětlení za to co někde říkal. Totalita neznamená, že se zavře každej kdo má jiný názor, totalita znamená, že si majitel restaurace nemůže rozhodnout o tom jestli chce aby se v jeho podniku kouřilo nebo ne, totalita znamená, že si nemůžu postavit dům takový jaký chci, totalita znamená, že musím děti posílat do školy jakou mi určí, totalita znamená, že se moje děti budou učit tak jak mi nařídí a to co nařídí, totalita znamená, že musím platit na důchody lidem kteří už pracovat nemusí, totalita znamená, že musím platit televizi, kterou nesleduji, rádio, který neposlouchám,..... a může pokračovat do nekonečna a pokud i to je málo na to posoudit jestli je to totalita nebo ne, tak kde je ta hranice? Stát zasahuje úplně do všech aspektů našeho život, do všech odvětví, na všechno je zákon, regulace, nařízení. To není totalita?
Autor: Enemy Čas: 2019-09-05 16:11:12 Titulek: Re: Pár bodů [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Vyznělo to tak.
Autor: Enemy Čas: 2019-09-05 15:08:47 Titulek: Re: Pár bodů [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Bezpečnostní agentura ani soud není váš bodyguard, který bude krýt všechno co uděláte...
Autor: Enemy Čas: 2019-06-13 09:02:16 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Nemuseli platit kdyby ty služby nechtěly takhle chudí platí i za to co reálně nepotřebují ale někdo jinej si myslí že je potřebují a chtějí ..
Autor: Enemy Čas: 2019-05-23 14:25:33 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Tak to je super takže to funguje i bez nějakých regulaci a nařízení :-)
Autor: Enemy Čas: 2019-05-23 09:41:09 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
No pokud prodáváš v prodejně která prodává náhradní díly tak bych tomu i věřil :-D
Autor: Enemy Čas: 2019-05-07 08:30:53 Titulek: Policista
Web: neuveden Mail: neuveden
Zajímavé je že většina společnosti se shodne na tom, že zákony se musí bez vyjímky dodržovat (pokud se jim to zrovna hodí), ale takovej fízl nemá podle zákona vás zastavit bez podezření, prostě jen tak běžná silniční kontrola je nelegální, nemá oporu v zákonu a dokonce i soud když se k němu odvoláte vám řekne že sice máte pravdu ale policie dělá svoji práci a to je dohlížet na bezpečnost proto můžou stavět jen tak. To je dost děsivý protože příště vám můžou vtrhnout do bytu jen tak dělat svoji práce nebo vás na ulici srazit k zemi a prošacovat jen tak ve jménu bezpečnosti. A vsadím se že i tohle schválí spousta občanů s tím že řeknou dělali jen svoji práci. AAž vás budou někdy stavět s tím že se jedná o běžnou silniční kontrolu tak se jedná o běžnou silniční buzeraci, budou vás nutit at si fouknete do přístroje, ponižovat vás tím že se vám nějakej opičák bude šťourat v ústech a to pod pohrůžkou násilí , zkuste odmítnout a jste automaticky ožralej feťák, oni přece dělají jen svoji práci....
Autor: Enemy Čas: 2019-04-23 13:13:27 Titulek: Re: Přesvědčení [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Agresí to je pokud si to majitel pozemku nepřeje je dost možné a pro vás i dost překvapivé, že lidi jsou inteligentní bytosti, které používají mozek a je taky dost možný, že existují lidé kterým tohle vadit nemusí a třeba to, že spadne míč mého syna na sousedovu zahradu a já tam bez jeho vědomí půjdu nedostanu dávku z kulometu..Ano i to se může stát je to neuvěřitelné ale třeba já žiji mezi slušnými a inteligentními lidmi, kterým věřím a vím, že to nejsou psychopati, kteří sedí s puškou u okna a čekají na někoho kdo jim tam vleze.. možná kdyby jste vyrazil mezi lidi a třeba s nimi zkusil i žít zjistil by jste že jsou vcelku fajn...
Autor: Enemy Čas: 2019-04-23 12:21:47 Titulek: Re: Nedůslednost [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Proboha logika dorazila...
Autor: Enemy Čas: 2019-04-19 14:11:48 Titulek: Re: Rakouská škola [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
a v jakých případech kdy došlo k automatizaci a nevznikl nic nového?? Podle mě tu automatizaci musel někdo vymyslet a vyrobit a pokud ta automatizace je něco nového muselo to vzniknout ne??? Nebo všechny ty automatizované systémy a zařízení spadli z nebe?? Jediné co tak došlo například k automatizování neodborné práce a vznikla odborná. Skladník byl nahrazen robotem.. skladník jen jezdil s destou a robota museli vymyslet inženýři. Někdo ale ty roboty musí udržovat a opravovat taky vyrábět a programovat.
Autor: Enemy Čas: 2019-04-18 19:33:23 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
to je asi stejný jako se zeptat a kdo určí jaký letadla jakou trasou a v jaký výšce budou lítat... pravděpodobně se budou muset všichni nějak rozumně domluvit, nikdo nemá zájem aby se jejich letadla srazila tak nikdo nebude mít zájem aby si navzájem rušili signál. Nejsem odborník ale ikdyby se objevil nějaký super padouch co by si postavil super obří vysílač a zabral všechny frekvence a nechtěl na ně nikoho pustit nebo by naopak ty frekvence prodával je jen o tom jestli by se mu to vyplatilo provozovat takovej vysílač a jestli by lidi byli ochotní jeho rádio poslouchat za takových podmínek kdy si zabral všechny frekvence...
Autor: Enemy Čas: 2019-04-18 19:14:31 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
a pokud jde o mě, tak radši budu žít svobodně s tím že přes můj pozemek nějaký darebák šíří svůj signál, než ve státě kde ten signál mu tu stejně lítá a neudělám s tím stejně tak nic a navíc za ten signál musím platit i když ho nechci viz Český rozhlas a když nezaplatím tak za pár let mě navštíví exekutor a bude mě chtít sebrat moje věci, když na něj pustím psa a nic mi nevezme tak mě navštíví kluci z URNY (tu si taky platím) a psa mi zastřelí a možná zastřelí i mě když si budu svoje věci bránit a to jen proto že jsem nezaplatil českýmu rozhlasu za to že dělá vlny...
Autor: Enemy Čas: 2019-04-05 15:10:24 Titulek: demokrabice
Web: neuveden Mail: neuveden
demokracie je taky hlasování peněženkou akorát vaší peněženkou hlasují cizí lidé, rozhodnou co si koupíte a za kolik ...
Autor: Enemy Čas: 2019-04-02 08:55:34 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
holt svět je nebezpečný místo.. já vidím že přes veškerý zákony a omezení a při těch počtech fízlů co se vyskytují, lidi pořád bourají a pořád umírají... to je nějaký divný ne? nějak vám to nefunguje soudruhu...
Autor: Enemy Čas: 2019-03-27 16:56:00 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
jo to je normální business plán daný autoškoly za prvý musí vykázat nějaký neúspěchy jinak by to bylo podezřelé a za druhý zákazník platí víc to znamená muže nasadit třeba menší ceny ale pak sejtem nepustí víc lidí aby museli platit za opakování... to je případ jízd a toho že tyhle autoškoly jsou s komisaři kamarádi a kšeftujou s tím... a víš jak dopadli? to přesně vím... zaplatili si opakovačku a udělali to... neexistuje případ kdy by byl člověk tak blbej že by to nedokázal udělat... pokud ano rád bych kdyby jste nám ho tady prezentoval a dokázal svoje tvrzení že ne každej debil udělá autoškolu a může řídit auto.
Autor: Enemy Čas: 2019-03-27 16:11:13 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
takových míst který jsou volně dostupný nebo stačí se ohlasit je v republice desítky... jedno takový je kousek od místa kde bydlím... jedná se o staré menší letiště.. prostě uprostřed pole vyasfaltovaná rovinka.. jezdí tam jak modeláři se svými letadélky letat tak třeba kluci na motorkách jezdi po zadním kole nebo auta trenovat smyky.. dokonce tam jezdí trenovat i policie, která tam nechala udělat kus specálního povrchu právě na trenování smyků... a světe div se je to zadarmo a kdykoliv kdokoliv tam muže a pokud se tam chová slušně nenechává tam nepořádek a záměrně neničí povrch nic mu nehrozí a je to majitelem tolerované.... pak ještě jedno místo které je trochu dál ode mě taky bývalé letiště trochu kratší ale taky nikomu nevadí když si tam člověk zajede dokonce se tam pořádají srazy automobilových fandů kteří tam závodí a baví se... další plocha která je soukromá je obří parkoviště místní strojírenské firmy kterou o víkendu hlavně v zimě navštěvují spousty lidí aby si vyzkoušeli bezpečně limity svých aut a zkusili zvladat smyky na ledu a sněhu a taky pokud se tam člověk chová slušně firma to toleruje... to jsou 3 místa v mém okruhu kde bydlím pak znám místo kam jezdí offroadisti není volně dostupný ale dá se domluvit s majjitel že tam menší skupinu nadšenců pustí a nechá jezdit a oni mu naoplátku něco přispějí na údržbu nebo tak podobně...
Autor: Enemy Čas: 2019-03-27 15:50:41 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
opravdu? já teda neznám nikoho kdo by zkoušky neudělal a nemohl tak řídit... autoškolu udělá 99.9% lidí jen někdo kdo je fakt nemocnej a nesvépravnej nemůže vlastnit řidičák...
Autor: Enemy Čas: 2019-03-27 13:23:05 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
a to jako dneska autem nejezdí kde jakej debil? :-D v autoškole se dneska naučí auto maximálně ovládat nikoliv řídit... řidičem se člověk stane až praxi a tím že jezdí a pokud začne opatrně může klidně bez tý autoškoly stačilo by třeba s někým zkušeným a hotovo... tady je furt taková představa že v autoškole se člověk všechno naučí a vyjde z ní hotovej řidič :-D pravda je taková že z ní vyjde každej debil co si myslí že když má tu kartičku že je řidič a pak to tak na silnicích vypadá....
Autor: Enemy Čas: 2019-03-26 10:18:44
Web: neuveden Mail: neuveden
řidičský průkaz to je ta plastová kartička za několik tisíc kterou vydají každýmu kdo se parkrát sveze pod dozorem a projde jednoduchým testem. Pokud Nabourám s řidičským průkazem tak se nic moc neděje dostanu pokutu, koupím si nový auto nebo bouraný opravím a jedu dál. Ale pokud jezdím bez průkazu ač jsem nikdy nenaboural je to obrovský průser dostanu flastr jak blázen a ještě mě to řízení zakážou.... no já uměl řídit auto už tak v 10-ti letech a troufám si říct že i líp než spousta těch který v provozu potkávám...
Autor: Enemy Čas: 2019-01-30 09:10:38 Titulek: super
Web: neuveden Mail: neuveden
Ještě bych zakázal umývání graffity z fasád domů a vlaků ... na ochranu svobody projevu sprejera !
Autor: Enemy Čas: 2019-01-21 14:24:36 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
viděl jsi někdy takovu smlouvu profesionálního sportovce? :-D to by ses asi hodně divil co všechno ti muže "zaměstnavatel" nařídit a světe div se ti sportovci to dodržují a berou
Autor: Enemy Čas: 2018-12-24 14:29:47
Web: neuveden Mail: neuveden
Taky přeju šťastné a veselé vánoce
Autor: Enemy Čas: 2018-12-18 09:17:33 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
zdravý rozum : file not found
Autor: Enemy Čas: 2018-11-29 10:31:47 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
poslete mi každý měsíc 300kc na moje podnikani ja treba budu v plusu a na oplátku vam budu kazdy mesic posilat stravenku na 100kc..jestli stravenku nechcete me nezajima jo a pokud neposlete peníze navstivi vás exekutor a policie ...
logo Urza.cz
kapky