Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele vch (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: vch Čas: 2020-04-13 16:05:39 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: tlapa v doméně seznam.cz
Ne někdo, někdy stanovil hranice, ale stejně jako v ankapu vlastník území stanovil hranice a pravidla platná na jeho území. A komu se nelíbilo mohl odejít.
Kdybyste kriticky přemýšlel, tak byste nemohl napsat to, co jste napsal.
Přečetl jste si třeba někdy celé přepravní podmínky u nějakého provozovatele MHD? Myslím si že ne a přesto je všichni přijímáme prostým aktem vstoupení do dopravního prostředku. Nikdo se vás neptá, jestli jste četl, nebo nečetl. Automaticky se předpokládá, že jste seznámen a nevšim jsem si, že by se někdy v tramvaji někdo rozčiloval, že žádnou smlouvu nepodepsal.
Autor: vch Čas: 2020-04-13 15:55:08 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: tlapa v doméně seznam.cz
A jak jste na to přišel, že nikdy, nikde a nikdo si nevybírá kdy a kam se narodí? :-)
Autor: vch Čas: 2020-04-13 15:52:47 Titulek: vch
Web: neuveden Mail: tlapa v doméně seznam.cz
Stát sice šmejd je, ale to je asi tak jediné pravdivé tvrzení. Vy nemusíte s žádnou smlouvou souhlasit. Můžete ji stejně, jako ji stát jednostranně uzavřel, jednostranně vypovědět. Nic vám v tom nebrání. Je to jen vaše volba.
Autor: vch Čas: 2020-04-09 10:02:05
Web: neuveden Mail: tlapa v doméně seznam.cz
"Nemluvě o případech autoritativních rodin, v nichž se po poznámkách tasí opasek."
Takové autoritativní rodiny si nic jiného nezaslouží než autoritativní režim. A právě tito, podle mě, i vyžadují pro své děti drezůru, kterou jim státní školství nabízí.
Autor: vch Čas: 2020-04-01 09:07:57 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: tlapa v doméně seznam.cz
Ale v článku se nezmiňuji jen o snížení daní a už vůbec ne o snížení daně z příjmu. :-)
Autor: vch Čas: 2020-03-31 19:25:20 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: tlapa v doméně seznam.cz
Přečtěte si článek pozorněji a pokud nerozumíte dobře češtině nechte si jej přeložit. :-)
Autor: vch Čas: 2020-03-31 11:51:07 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: tlapa v doméně seznam.cz
Ta povinná solidární pomoc ale není nic jiného než krádež. Já nemám nic proti daním sloužícím k nutným úhradám nutných nákladů státu. Nejsem anarchokapitalista a tedy si uvědomuji, že stát má své opodstatnění. Nevidím ale žádný smysl v tom, že mi stát z jedné kapsy peníze veme, půlku rozdá parazitům a ze zbytku mi milostivě přihodí do druhé kapsy. Tím mi nijak nepomůže. Pomůže mi tím, že mě nebude nesmyslně buzerovat a špehovat. A to fakt nepatřím k vrstvě těch bohatších, která by měla být tou vaší "solidární pomocí" postižena, ale patřím k těm, kteří by si podporou 15000 měsíčně docela pomohli, aniž by to teď nebo v budoucnu znamenalo, že bych musel na daních platit víc. Je mi ale jasné, že skutečnost, že to na daních zaplatí jiní znamená, že já to zaplatím pak třeba v dražším zboží.
logo Urza.cz
kapky