Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Vysmek (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: Vysmek Čas: 2022-07-27 08:10:17 Titulek: Soukromé školy
Web: neuveden Mail: schován
Otázkou pro mě jen je, proč je tolik zbytečné látky i na prestižních soukromých školách, i když to nevyžaduje zákon. Možná je po tom množství nesmyslů poptávka od rodičů, aby měli dobrý pocit, že toho jejich dítě má v hlavě, co možná nejvíce.
Autor: Vysmek Čas: 2022-06-24 08:08:11 Titulek: Vidět člověka jako člověka
Web: neuveden Mail: schován
Chtělo by o začít vidět člověka jako člověka ne jako muže, jako černého, jako Slávistu, jako Rusa, jako homosexuála, jako Muslima. Je to člověk a na parametrech by nemělo nijak záležet. Záležet by mělo jen na jeho činech, jestli pomáhá druhým nebo je poškozuje. Jestli dodrží slovo nebo je křivák. Apod. V tomhle případě je zjevně zlá ruská vláda, nikoliv ruský lid.
Autor: Vysmek Čas: 2022-06-22 08:21:19 Titulek: Manželství pro skupinu osob
Web: neuveden Mail: schován
Pokud je někdo pro homomanželství, měl by být současně i pro manželství pro skupinu osob. Nevidím žádný důvod, proč by se manželství mělo týkat jen 2 lidí. Když už se ten zákon o manželství má měnit, ať se změní pořádně. Pokud manželství bereme jako registraci rodiny u státu, tak pokud pro někoho rodina znamená 4 mámy a 2 tátové, proč by těchto 6 lidí nemohlo být ve společném manželství?
Web: neuveden Mail: schován
Není to ráj. Ale ke klasickému liberalismu to má mnohem blíže než Česko. https://kamemigrovat.cz/#gruzie
logo Urza.cz
kapky