Jun(c)ker na smetiště! – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: velkej Ká
Čas: 2016-05-09 00:00:02

Jun(c)ker na smetiště!

Tak prý si východoevropské státy z EU berou, ale nedávají, postěžoval si nějaký Juncker. No, někdy si říkám, že je škoda, že nejsem nějaký ten diplomat, protože bych mu pěkně od plic řekl, co si o tom jeho žbleptu myslím. Milý Džankre, ty uprchlíky, kteří jsou údajně obrovským ekonomickým přínosem, ti s radostí všechny dám. Nebudu brát ani jednoho, slibuju. A co s nimi uděláš, je čistě tvoje věc - můžeš si je strčit třeba do prdele. A kdyby se ti tam náhodou nevešli, popros Merkelovou, ta má prdel velkou dost.

Protože já jinak nevím, co si o tom slušného myslet. EU, po tom, co neustále předvádí, je čím dál větším nepřítelem každého svobodomyslného Evropana. Nejsou to východoevropské státy, které berou, ale nedávají. Je to EU, která bere, ale nedává. Bere svobody, bere těžké peníze na své všelijaké mechanismy a dotační prasárny, a výsledek? Žvanírna produkující megabajty kvalitních sraček, ve které se všichni hádají u naprostých kokotin, které by soudný člověk prostě odmítal řešit, tím spíš je nepochopitelné, že k něčemu takovému může dát mandát. A když už něco má náznak nějakého závažného problému, snaží se silnější státy protlačit své často naprosto hovadské řešení třeba i silou. Nemám absolutně tušení, kterého debila mohlo napadnout, že je EU zárukou míru, a dát jí ve Stockholmu to zlatý kolečko. Ne, když je už z principu leda tak zárukou vzájemné nevraživosti, protože EU je založena na silovém zasahování do vnitřních záležitostí jejích členů. Volný trh? Nenechte se vysmát. Spíše společný trh, ale volný ani omylem. Volný pohyb osob? Jistě, za cenu rostoucích nároků na různé průkazy a registry. A společná měna? Ta je exemplárním průserem z monopolizace jak vyšitá.

Pokud někomu připadá, že tu hájím státy proti EU, a že to asi není příliš anarchistický pohled na věc, pak mu to připadá dobře jen napůl. Mezistátní společenství, tahleta mafie prohnilých proti prohnilým je vlastně modelem anarchistické společnosti, jen v menším měřítku (méně aktérů). Pokud někdo říká, že anarchie by byla chaos a džungle, má pravdu, ale jen pokud jsou aktéři naprosto vypatlaní a nemorální idioti. Ten, kdo má soudnost, v ní může existovat. Protože soudný člověk (např. Lichtenštejnsko nebo Švýcarsko, které v té džungli žijí v míru) by si takhle neuvěřitelným způsobem, jako to dělají ty východoevropské státy, srát na hlavu nenechal. Soused nepatří do mé kuchyně, nemá mi co kecat do jídla ani vybírat barvu povlečení; soused mě buď bude respektovat, a pak se s ním budu bavit a třeba i přátelit (i tu sekačku mu půjčím), nebo mě respektovat nebude a já se s ním prostě přátelit nebudu a postavím si plot. Až se budou pálit ty modré hadry a až se bude vyvážet ta junkerovská chamraď na smetiště dějin, nebude mi jich ani trochu líto. Protože ten, kdo nerespektuje druhé, si sám respekt nezaslouží.
Přečtení: 6136

Autor: shtefka Čas: 2016-05-09 09:47:44 Titulek: Hezky pěkně
Web: neuveden Mail: neuveden
Mám moc rád tyto nasrané texty. Je to jako bych to sám ventiloval. Takže díky. Pokud si pokaždý urza zláme ruce s bude vycházet toto, tak ok :D
Autor: velkej Ká Čas: 2016-05-09 10:10:48 Titulek: Re: Hezky pěkně [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Text byl napsán ve čtvrtek večer, tedy ještě předtím než pod ním spadla v bordelu postel, nebo co přesně se to stalo :D
Autor: velkej Ká Čas: 2016-05-09 10:15:49 Titulek: Jen doplním
Web: neuveden Mail: neuveden
Aby toho nebylo málo, ta debilní a naprsto zvrácená představa, že EU je zárukou míru, se používá i jako zavádějící argument pro setrvání v EU. Nevím, jestli je Cameron fakt takový idiot, který si to upřímně myslí, nebo jen arogantní hovado, které má za debily všechny ostatní.

http://zpravy.idnes.cz/cameron-projev-brexit-0ux-/zahranicni.aspx?c=A160509_095056_zahranicni_ert

Jisté je jen jedno - ten vůl nemá soudnost, takže to skončí průserem. Celé to totiž o ničem jiným než o soudnosti není.
Autor: PeTaX Čas: 2016-05-09 14:37:06 Titulek: Re: Jen doplním [↑]
Web: http://www.svobodny-svet.cz/ Mail: redakce v doméně svobodny-svet.cz
Podle mne má od někoho nůž na krku, anebo není konzervativec, ale labourista. (A chudák Margaret se musí v bedně točit jako vrtule.)
Autor: velkej Ká Čas: 2016-05-09 14:58:35 Titulek: Re: Jen doplním [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
I v případě nože na krku má možnost říct "já vám žádného idiota dělat nebudu" a prostě odejít. Jenže to by byla uražená něčí jeshitnost.
logo Urza.cz
kapky