Dobry den, dekuji i za tuto prednasku - bylo to velmi obohacujici - jako vzdy. Ale mel bych jednu pripominku - nebylo by mozne uploadnout predchozi prednasku alespon 1d pred terminem dalsi prednasky? Dost casto se rozcilujete, ze lide nemaji znalosti z predchozich prednasek - (ano uznavam dosti casto tech prvnich), ale pritom jim nektere znalosti a souvislosti jednoduse neumoznite.
Zdravím a děkuji. Nicméně pokaždé, když byla jedna přednáška prerekvizitou jiné, byl k dispozici záznam; co se týče toho zpoždění, které jsme teď nabrali, tak to není standardní stav, také ho teď doženeme (je pauza na Vánoce a zkouškové období) a nebylo to cílem, šlo o technické důvody.
Nikita k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Řekla bych, že tenhle post musí bejt satira, ale vím, že zastánci týhle "stravy budoucnosti" reálně existujou. Jen nechápu, proč je ten příspěvek tady. Je to zaobalený jako "pomoc chudejm", ale ani ty chudý to pravděpodobně nebudou […]
pan Jardík k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit […]
Komentáře
Komentář 19096
Dekuji a preji krasny zbytek dne.
Komentář 19097
Nicméně pokaždé, když byla jedna přednáška prerekvizitou jiné, byl k dispozici záznam; co se týče toho zpoždění, které jsme teď nabrali, tak to není standardní stav, také ho teď doženeme (je pauza na Vánoce a zkouškové období) a nebylo to cílem, šlo o technické důvody.