pan Jardík k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit […]
DelfiCz k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
V zásadě bych viděl scénář, že někoho okradeš o ten cent. Samozřejmě s tím, že v budoucnu tu oběť odškodníš, ale v současném stavu se snažíš zabránit zničení planety.
Komentáře
Komentář 127292
Komentář 127346