Urzo, za dlouhý roky sledování jsem se stále ještě neodlepil od tvojí tvorby. Tvou přednášku na letošní konferenci považuji za ne-li nejlepší vůbec. Jenže tahle se jí rovná, dost určitě. Chtěl jsem se zeptat, co si myslíš, ale na konci jsi to přímo v záznamu vyjádřil dost jasně. Tak nic. Zdravím tebe i Karla, jestli to čte. Děkoval bych, ale nejde k tomu nic dodat, protože na „tom místě“ je to beztak jedno. <3
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Často mi lidi říkají, že radši umřou a nechají svoje děti taky umřít hlady než by to jedli. Asi budete patřit k nim.😆 Jen jsem ukázal, že se dá najíst za málo, tak v ČR není potřeba sociální stát.
Komentář 129456
Nikita k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Řekla bych, že tenhle post musí bejt satira, ale vím, že zastánci týhle "stravy budoucnosti" reálně existujou. Jen nechápu, proč je ten příspěvek tady. Je to zaobalený jako "pomoc chudejm", ale ani ty chudý to pravděpodobně nebudou […]
pan Jardík k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit […]
Komentáře
Komentář 126766
Komentář 126769