Studio Svobodného přístavu: Komentář k Pro a proti o adultismu a médiích – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)
K zaujatosti ČT mám několik příkladů. Prvním je seriál Adikts. Drogy a jejich účinky jsou zde vykreslené hodně nerealisticky a typickým zastrašujícím a zhnusujícím způsobem (krvácení z nosu,...), po umělecké stránce je ale OK a docela jsem si ho užil, myšlenka je fajn, jen ji trochu kazí typický anti drug nádech. Další seriál Pickupeři, tady mi chybí i jen pokus o nezaujatost. Seriál sleduje několik podivínů "baličů žen", kteří oslovují ženy na ulici. Znám ale člověka, co si takhle našel manželku a je docela normální. V době, kdy to vyšlo jsem byl na střední a dělali jsme si z toho srandu. Kámoš jednou potkal jednu z hlavních postav seriálu (Woody) v Brně a šel si pro autogram, xd, ten mu řekl, že se za to docela stydí a prý z nich udělali schválně debily. O postoji k náboženství v ČT jsem slyšel (Maxwellovi démoni na youtube), že taky není úplně nezaujatý. Má jít o prezentaci víry jako něčeho dobrého a naopak ateismu jako něčeho morálně horšího.
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Často mi lidi říkají, že radši umřou a nechají svoje děti taky umřít hlady než by to jedli. Asi budete patřit k nim.😆 Jen jsem ukázal, že se dá najíst za málo, tak v ČR není potřeba sociální stát.
Komentář 129456
Nikita k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Řekla bych, že tenhle post musí bejt satira, ale vím, že zastánci týhle "stravy budoucnosti" reálně existujou. Jen nechápu, proč je ten příspěvek tady. Je to zaobalený jako "pomoc chudejm", ale ani ty chudý to pravděpodobně nebudou […]
pan Jardík k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit […]
Komentáře
Komentář 124016
Komentář 124031