Web: neuvedenMail: yearzero44 v doméně tutamail.com
Souhlasím, bylo to fakt hodně dobrý. Top 3 rozhovory SSP jsou pro mě zatím tento, s Jaroslavem Duškem a pak s Janem Charvátem – nemůžu se rozhodnout, který z nich je nejlepší.
Urzo, (díky za rozhovor) během něj mne napadlo, že by se na něj lépe dívalo, kdyby sekundární kamery nebyly centrovány na člověka, ale člověk byl ve třetině na vodorovné ose (nebo ve zlatém řezu, nevím)
Mohlo by to přispět k udržení pozornosti diváků a šíření myšlenek – od esteticky příjemného obrazu sledující spíše neuteče k jiným podnětům.
"Vystajlovanější" videoobsah delšího formátu to takto běžně má, myslím.
Mimochodem jsem si právě uvědomil, že sleduji ve FullHD (díky kampani!). To je další podprahová věc, která mi značně zpříjemňuje sledování, aniž bych ji byl schopen zpatra určit a má to mnohem větší vliv, než jsem čekal, že bude mít. Ale to je na podvědomé úrovni.
Nikita k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Řekla bych, že tenhle post musí bejt satira, ale vím, že zastánci týhle "stravy budoucnosti" reálně existujou. Jen nechápu, proč je ten příspěvek tady. Je to zaobalený jako "pomoc chudejm", ale ani ty chudý to pravděpodobně nebudou […]
pan Jardík k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit […]
Komentáře
Komentář 128148
Komentář 128172
Komentář 128187
Komentář 128290
Komentář 128305
Komentář 128222
Komentář 128284
Komentář 128298
během něj mne napadlo, že by se na něj lépe dívalo, kdyby sekundární kamery nebyly centrovány na člověka, ale člověk byl ve třetině na vodorovné ose (nebo ve zlatém řezu, nevím)
Tzn.:
[ Urza host ] --> stejné
[ Urza ] --> [ Urza ]
[ host ] --> [ host ]
Mohlo by to přispět k udržení pozornosti diváků a šíření myšlenek – od esteticky příjemného obrazu sledující spíše neuteče k jiným podnětům.
"Vystajlovanější" videoobsah delšího formátu to takto běžně má, myslím.
Mimochodem jsem si právě uvědomil, že sleduji ve FullHD (díky kampani!). To je další podprahová věc, která mi značně zpříjemňuje sledování, aniž bych ji byl schopen zpatra určit a má to mnohem větší vliv, než jsem čekal, že bude mít. Ale to je na podvědomé úrovni.
Komentář 128299
Komentář 128301
Komentář 128302
Komentář 128303
Komentář 128304
Komentář 128300
[.Urza....host.] --> stejné
[.....Urza.....] --> [...Urza.......]
[.....host.....] --> [.......host...]
Nastavení zobrazení uživateli nechtěných a neschválených komentářů
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.