tohle trochu nuda, Ema skoro nic nerikala a u tech nejzajimavejsich otazek, jsme se dozvedeli, ze to je proste seda zona... hm, mozna proto vznikaji zakony, aby se z te sede zony vymanily...
Až na to, že vůbec; zákony ty šedé zóny mají taky, ale řeší je soudci (jinak by nebyli potřeba), akorát tomu neříkají šedé zóny a nikdo to takhle neřeší.
tak ja nemyslim konkretne zakony treba ceske republiky ale principialne zkratka jasna pravidla. v deskove hre taky nemuzete mi sede zony, to se nikam neposunete.
Teranova k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
Presne toto sa snazim naznacit. Odchylime sa li od NAP-u aspon na 1 percento,padame do pragmatizmu. Idealy,ktore vedu k slobode a absolutnemu vlastnickemu pravu teda nemozme svojvolne porusovat,ideal sa tak strati a my musime kreslit niake ciary,co je a […]
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
6. Vím, že lidi nevědí co se dělá z ovsa. Z pšenice, Zita, čočky atd. To mně netrápí. Je to jejich problém. Naštěstí existuje něco jako dotaz. Proto mi napíšou jak to jim atd. A nebo se zepteji AI. 😉
Komentář 129547
Nikita k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Zrovna že zmiňujete AI, když jsem se ho zeptala, řeklo mi, že pro 99 % lidí není udržitelná. Ta vaše formule sice formálně splňuje všechny položky, ale úplně ignoruje realitu jídla. Stejně jako u Many, někdo ji dokáže pít nonstop, většina lidí ale ne. A z […]
Komentář 129546
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Den má 24 hodin. 11 hodin člověk spím. 2 hodiny umývání, uklízení,vaření, záchod atd. 2 hodinky rekreační činnost jako psaní komentářů. Tak člověk má 9 hodin volná. Tak vnímám pohodový život.
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
4, nevidím nikde, kde píšu, že může každý. Existují lidé co můžou jíst jen maso. Nebo alergie na lepek atd. Pokud v článku píšu, že může každý, tak se omlouvám. Snažím se vždy vyhýbat tvrzení, že může každý. Píšu vždy "skoro každý"
Komentáře
Komentář 116923
Komentář 116931
Komentář 117715
Komentář 117727
Komentář 117751
Komentář 117754
Komentář 117793
Komentář 117850
Ale jo, jasná pravidla tam jsou mnohem lépe dosažitelná než v reálném světě.
Nastavení zobrazení uživateli nechtěných a neschválených komentářů
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.