Bernský státnický pes – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Mr MR
Čas: 2021-05-24 00:00:02

Bernský státnický pes

Znám jedno psí plemeno, které chce žít ve skvělé demokracii a svobodě. Tito psi někdy hlasitě štěkají, že chtějí demokracii, někdy svobodu a někdy oboje – je jim to vlastně jedno, protože si myslí, že se jedná o synonyma. Když štěkají tak nahlas, že jejich pán nemůže večer spát, nakonec jim mírně povolí vodítko. Mají pak větší výběh o špičku čumáku. A aby se majitel preventivně vyhnul obdobným potížím, dá jim pamlsek, například v podobě slev na jízdném. Psi potom hlasitě a spokojeně štěkají, páníček je podrbe za uchem, další den mu jdou pamlsek dobrovolně zaplatit a pak ve volném čase hodiny filozofují, jestli pro ně v životě existuje něco cennějšího než svoboda, za kterou jejich předci po generace bojovali. Nakonec dojdou ke shodě, že nic důležitějšího není, a tak společně vyráží s vyplazeným jazykem vstříc budoucnosti vzdělávat další generace štěňat.
Přečtení: 7994

Autor: aaa Čas: 2021-05-24 16:09:28
Web: neuveden Mail: schován
Jen jsi zapomněl napsat, že si každých pár let volí páníčka a kdyby o to opravdu stáli, mohli by si zvolit, že budou bez páníčka.
Web: neuveden Mail: neuveden
Kdyby to alespon byla pravda.
Ale ona neni...
Autor: aaa Čas: 2021-05-25 15:36:59 [↑]
Web: neuveden Mail: schován
V čem není?
Web: neuveden Mail: drrakomor v doméně seznam.cz
Ano, zvolí si páníčka který dá víc žrádla Bernským, na úkor dalmatinů, špiců, vlčáků, kolií a když se to páníčkům bude chtít, tak pošle do plynu kočky, koně nebo prasata.

Chro, chro, něktěří z nás jsou...
Autor: aaa Čas: 2021-05-25 12:37:44 [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Lol, v tom příkladě je přece bernských asi tak 98 ze 100. A pak tam jsou v rohu dva nespokojení psi, kteří si nárokují něco, co nikdy neměli. Mohou kdykoliv odejít jinam, ale přesto zůstávají.
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.
logo Urza.cz
kapky