Web: neuvedenMail: novotny.lubos v doméně email.cz
Dokoukal jsem od začátku do konce a musím říct, že jsem přinejmenším první polovinu usilovně trpěl. Stigur neustále skákal Urzovi do řeči a používal řadu diskuzních faulů. První polovina byla v zásadě ukázka konverzace s trolem. Být Urzou, asi bych někdy po půl hodině začal vyhrožovat, že odejdu, pokud nezmění Stigur přístup a rozhodně bych to takhle dlouho netrpěl. Bylo mi velkým překvapením, že v určitém okamžiku, zhruba v polovině Stigur, krapet obrátil a začal celkem seriózně diskutovat. Strategie nasazování vlídné a přátelské tváře ze strany Urzy v tomhle případě zdá se zabrala.
Musím uznat, že se Stigur od svého prvního (ankap) videa s názvem "Anarcho-cosik" docela posunul. Zdá se, že si i něco prostudoval. Třeba po pár dalších rozhovorech bude aspoň minarchistou.
pan Jardík k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit […]
DelfiCz k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
V zásadě bych viděl scénář, že někoho okradeš o ten cent. Samozřejmě s tím, že v budoucnu tu oběť odškodníš, ale v současném stavu se snažíš zabránit zničení planety.
Komentáře
Komentář 24106
Díky Urzo, jen houšť a větší kapky! :)
Komentář 24127
Myslím, že se dokážu ozvat, i když to někdy bylo složité xD
Komentář 24220