Teranova k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
Presne toto sa snazim naznacit. Odchylime sa li od NAP-u aspon na 1 percento,padame do pragmatizmu. Idealy,ktore vedu k slobode a absolutnemu vlastnickemu pravu teda nemozme svojvolne porusovat,ideal sa tak strati a my musime kreslit niake ciary,co je a […]
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
6. Vím, že lidi nevědí co se dělá z ovsa. Z pšenice, Zita, čočky atd. To mně netrápí. Je to jejich problém. Naštěstí existuje něco jako dotaz. Proto mi napíšou jak to jim atd. A nebo se zepteji AI. 😉
Komentář 129547
Nikita k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Zrovna že zmiňujete AI, když jsem se ho zeptala, řeklo mi, že pro 99 % lidí není udržitelná. Ta vaše formule sice formálně splňuje všechny položky, ale úplně ignoruje realitu jídla. Stejně jako u Many, někdo ji dokáže pít nonstop, většina lidí ale ne. A z […]
Komentář 129546
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Den má 24 hodin. 11 hodin člověk spím. 2 hodiny umývání, uklízení,vaření, záchod atd. 2 hodinky rekreační činnost jako psaní komentářů. Tak člověk má 9 hodin volná. Tak vnímám pohodový život.
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
4, nevidím nikde, kde píšu, že může každý. Existují lidé co můžou jíst jen maso. Nebo alergie na lepek atd. Pokud v článku píšu, že může každý, tak se omlouvám. Snažím se vždy vyhýbat tvrzení, že může každý. Píšu vždy "skoro každý"