pan Jardík k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Ty zrovna prožereš hodně. Žiješ ve výrazným kalorickým nadbytku. Ale i ty bys dokázal ušetřit, kdyby ses tomu trochu pověnoval.
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Prosím, kde říkam, že je to řešení na chudobu. Můžete se zeptat AI jestli ten seznam splňuje požadavky na splnění dostatek živin má den. Vy nejíte ovesné vločky, chleba, hrachovou polévku,parky od Babiše(sója+mouka),čočkovou polévku. To je všechno jen v […]
Komentář 129511
Nikita k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Neříkám, že by to nikdo nejedl, nebo že by radši umřel hlady (i když bych se nedivila, no). Jen mi přijde jako absurdní tohle podávat jako "řešení na chudobu". Nemám nikde statistiku, ale pochybuju, že by tohle dokázala většina lidí jíst 14 let […]